75 pomysłów dla firm, które możesz uruchomić tanio lub bezpłatne #2

9. Online Dating Consultant

Czy masz sposób na słowa? A może znalazłeś swojego Pana lub Panią Dobrze i chcesz się podzielić tym, jak się tam dostałeś? Możesz zostać czyimś skrzydlatym lub kobietą i pomóc im znaleźć miłość, zostając doradcą online. Tego typu konsultacje wiążą się z dużym stopniem odpowiedzialności, ponieważ będziesz kierować czyimś życiem miłosnym. Codzienne zadania obejmują:

 

Działając jako menedżer konta na portalach randkowych

Pisanie profili

Oferowanie aktualizacji telefonicznych o statusie swatania

 

10. Ebay Assistant lub Sprzedawca

 

Asystent lub sprzedawca Ebay jest podobny do partnera marketingowego. Kluczową różnicą jest to, że zamiast sprzedawać produkt, sprzedajesz go bezpośrednio klientowi. Sprzedawając produkty w serwisie eBay lub innej platformie, sprzedajesz produkt i prowizję jako rekompensatę.

 

Niestety tego rodzaju praca wiąże się z ryzykiem. Zwykle oszustów przyciągnąć sprzedawców Ebay i używać fałszywych dokumentów wysyłkowych, aby przekonać ich do wysyłania płatności. Niestety, nawet jeśli zostaniesz oszukany, ponosisz odpowiedzialność za swoich klientów, którzy nie otrzymują swoich produktów. Zawsze pamiętaj o:

 

Poznaj dystrybutora

Przechowuj wszystkie płatności w swoim e-portfelu, aż klient potwierdzi przyjęcie paczki

Zgłoś podejrzane działania

Nie udostępniaj żadnych danych bankowych

 

11. Programista aplikacji

 

Nowe aplikacje są uruchamiane codziennie i jeśli uważasz, że masz umiejętności tworzenia własnych i pomysłów na tyle wyjątkowych, powinieneś to zrobić! Pomijając fakt, że na początek będziesz musiał zainwestować niewiele pieniędzy lub nie ma ich wcale, jest to znacznie mniej czasochłonne niż średnio od 9 do 5. Po utworzeniu aplikacji połącz ją z odpowiednią strategią marketingową, a otrzymasz zarabiać pieniądze we śnie. Najlepszą częścią tworzenia aplikacji jest to, że możesz to zrobić z dowolnego miejsca na świecie.

 

Powiązane: 11 sposobów zarabiania pieniędzy podczas snu

12. Programista witryny

Żyjemy w cyfrowym świecie, w którym każda firma potrzebuje strony internetowej do kierowania ruchu w celu sprzedaży. Jeśli masz umiejętności, możesz wejść do branży, która nigdy nie umrze. Możesz także zacząć od małych, tworząc strony internetowe na platformach takich jak WordPress. Jeśli chcesz przenieść swoje umiejętności budowania Internetu na wyższy poziom, możesz nauczyć się języka tworzenia stron internetowych na stronie Codecademy.com, gdzie będziesz mógł się nauczyć, jak włączyć spersonalizowane:

 

Wózki na zakupy

Strony produktów

Galerie

Blogi

Strony usług

Formularze opinii

 

13. Konsultant ds. Bezpieczeństwa w Internecie

Hackowanie, oszustwa i wirusy to tylko niektóre z zagrożeń bezpieczeństwa w Internecie. Jeśli znasz swoje rzeczy, możesz zrobić bardzo dobre pieniądze firm konsultingowych, zwłaszcza tych, którzy zajmują się wrażliwymi informacjami o klientach i chcą, aby był tak bezpieczny, jak to możliwe.

14. Projektant graficzny

Firmy zawsze szukają marki, która mówi ludziom o tym, co robią. Jeśli potrafisz zastosować się do wytycznych firmy i potrzeb klienta, wszystko, czego potrzebujesz, to komputer i aplikacje, takie jak Photoshop lub Illustrator. Typy nośników, które będziesz odpowiedzialny za tworzenie, obejmują:

 

Logos

Fliers

Biuletyny

Czasopisma

Arkusze informacyjne

Listy

Reklamy

 

15. Desktop Publisher

Wydawcy Desktop zazwyczaj używają oprogramowania do publikowania do tworzenia:

 

Czasopisma

Książki

Biuletyny marketingowe

Inne materiały marketingowe

 

Aby zaoferować pełną obsługę, możesz również napisać treść lub wynająć autora treści i stworzyć swój własny mały zespół.

 

Powiązane: Były CEO Apple John Sculley: Najcenniejsza lekcja, której nauczyłem się od Steve’a Jobsa

16. Projektowanie biznes planów

Moment eureka jest świetny, ale może być ciężko odłożyć ten pomysł na papier w sposób, który przemówi do potencjalnego inwestora. Jeśli prowadziłeś własny biznes w przeszłości lub zdobyłeś tytuł biznesowy, dlaczego nie pomóc tym, którzy mają eureka, w rozpoczęciu czegoś, co kochają? Zaplanuj opłatę wokół różnych pakietów, które przygotujesz, aby oferować swoim klientom. Możesz albo:

 

Utwórz elektroniczną kopię, którą klient może dostosować

Zachowaj kopię pliku i kontynuuj dostosowywanie go do swoich potrzeb

Twórz różne szablony, które możesz pokazać swoim klientom i odpowiednio dostosować szablony do nich

 

17. Konsultant podatkowy

Firmy duże i małe płacą dobre pieniądze, aby przygotować dla nich podatki. Daje im szansę skupienia się na codziennych działaniach swojej firmy. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie, możesz ustawić się jako freelancer; Jednak zaczynając od franchisingu podatkowego, otrzymasz kursy, seminaria i szkolenia.

18. Blogger lub Vlogger

Czy jesteś ekspertem w określonej dziedzinie? Od podróży, mody, gotowania, przez majsterkowanie i usługi usuwania, jeśli wiesz, jak zrobić coś szczególnie dobrego, dlaczego nie chcesz powiedzieć światu za pośrednictwem bloga lub vloga? Wszystko czego potrzebujesz to komputer i aparat dobrej jakości. Możesz zarabiać, oferując przestrzeń reklamową i recenzje produktów na swojej platformie.

19. Informacyjny twórca produktu

Podobnie jak blogowanie czy vlogowanie, tworzenie produktów informacyjnych jest twoją szansą, aby wykorzystać swoją wiedzę w e-booku lub formie cyfrowej i sprzedać ją światu online. Znajdź niszę, która nie została przesadzona i zacznij pisać. Możesz sprzedawać swoje informacje na platformach takich jak Amazon Books.

20. Resume Writer

 

Bez względu na doświadczenie, niewiele jest osób, które lubią lub są dobre w pisaniu własnych CV. Ludzie płacą bardzo dobre pieniądze, aby ich osobiste oświadczenia zostały na nich napisane. Nie będzie cię to nic kosztować, a kiedy już to zrobisz, powinieneś być w stanie wycenić dobrą stawkę godzinową lub dzienną.

 

Powiązane: Wykonywanie i niedociągnięcia współczesnego życia (Infografika)

21. Nazwa domeny kupującego

Jak sama nazwa wskazuje, wszystko, co musisz zrobić, to kupić nazwy domen, które uważasz, że ludzie będą chcieli i sprzedać je dla zysku. Będziesz musiał:

 

Zidentyfikuj dochodowe nazwy domen

Znajdź nazwy domen, które zapadają w pamięć

Dowiedz się więcej o optymalizacji SEO i słów kluczowych

Możesz również polubić

Dodaj komentarz