75 pomysłów dla firm, które możesz uruchomić tanio lub bezpłatne #3

22. Przeglądanie stron internetowych

Przeglądanie strony internetowej to sztuka kupowania istniejącej już strony internetowej, ulepszania jej i sprzedaży. Przy odpowiednich umiejętnościach tworzenia stron internetowych jest to bardzo łatwy i tani handel do odkrycia. Powiedział, że musisz być w stanie zidentyfikować strony internetowe, które mają potencjał do poprawy.

23. Tłumacz

 

Tłumaczenie jest jedną z najłatwiejszych i najbardziej dochodowych branż, do których można się zagłębić, jeśli jesteś biegły w więcej niż jednym języku. Poszukując w skali globalnej, tłumacze nie potrzebują kapitału, aby zacząć i mogą zarabiać 40 000 USD rocznie (minimum) w zależności od wielkości firmy, w której jesteś zatrudniony i długości umowy, którą oferują.

 

Powiązane: Globalni liderzy biznesu mówią wieloma językami …

24. Doradca finansowy

Chociaż liczba osób, które chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą, wzrosła, wielu wciąż nie wie, jak zorganizować się finansowo. Zacznij od uzyskania certyfikatu Certified Financial Planner (CFP), aby pokazać klientom, że jesteś wiarygodny. Z drugiej strony, jeśli masz już doświadczenie, możesz zacząć od doradzania osobom, a następnie rozbudować swoje imperium, aby skonsultować się z większymi organizacjami.

 

25. Usługi redakcyjne

Działalność związana z usługami wydawniczymi jest łatwa do uruchomienia, nie wymaga wstępnych inwestycji pieniężnych i ma ogromny potencjał ekspansji. Od małych i dużych firm po autorów i studentów, twoja baza klientów może być nieskończona. Możesz zaoferować szereg usług, z których niektóre obejmują:

 

Copywriting

Ghostwriting

Pisanie artykułów w czasopismach

Pisanie artykułów w gazetach

Pisanie treści w Internecie

Korekta

Redagowanie

Indeksowanie

Pisanie książek

 

26. Online Photo Selling

Jeśli jesteś profesjonalnym fotografem lub po prostu masz do tego głęboką pasję, możesz zarabiać na swoich zdjęciach na stronach internetowych sprzedających zdjęcia. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć, to kamera, najlepiej cyfrowa lustrzanka o rozdzielczości co najmniej 8 megapikseli i komputer. Po znalezieniu się na stronach takich jak GettyImages.com i Flickr.com możesz ustawić własną stronę internetową z listą swoich znaków wodnych i ceną za sztukę.

27. Planowanie posiłków

Jest mnóstwo ludzi, którzy kochają jedzenie, ale nie mają pierwszej wskazówki, co kupić. Są albo niezbyt pewni w kuchni, nie wiedzą o zrównoważonej diecie, albo walczą z utrzymaniem budżetu. Jako planista posiłków:

 

Stwórz listę składników

Twórz przepisy krok po kroku, aby Twoi klienci mogli je obserwować

Wyjaśnij wartość odżywczą posiłków, aby uświadomić swoich klientów

Wyjaśnij im, w jaki sposób oszczędzają pieniądze, trzymając się swoich planów żywieniowych

 

Powiązane: Startup, aby uzyskać gotowanie Zdrowe posiłki: Cook-A-Box

28. Pouczające usługi dla pacjentów

Usługi rzecznictwa pacjentów są niezwykle ważne dla społeczności na całym świecie. Codziennie będziesz:

 

Pomaganie ludziom wyśledzić szpitale dla papierkowej roboty

Zbieraj rachunki dla firm ubezpieczeniowych

Dyskutuj z firmami ubezpieczeniowymi

 

Osoby potrzebujące tych usług najprawdopodobniej są chore lub zasmucone, co sprawia, że ​​są one delikatne i często nie są w stanie się bronić. Ważne jest, aby mieli odpowiednie wsparcie w tym czasie w swoim życiu.

29. Sklep e-commerce

Jeśli masz świetny produkt, ale nie masz pieniędzy na inwestowanie w fizyczny sklep, pracowników i rachunki, dlaczego nie ustawić się online? Oprócz braku ogromnych inwestycji pieniężnych i zaangażowania czasowego, możliwości marketingowe online są nieograniczone. Ponadto witryna jest świetna do celów związanych z brandingiem, ale ogranicza wielkość i zasięg odbiorców. Skonfigurując się w sklepie e-commerce, możesz:

 

Sprzedawaj każdemu na świecie

Miej sklep otwarty 24/7 (czyli dosłownie zarabiaj podczas snu)

Prowadź promocje łatwo, kiedy tylko chcesz

Sprzedaż krzyżowa między platformami marketingu i mediów społecznościowych a Twoją witryną

Prowadzenie kampanii marketingowych za pośrednictwem Google i innych platform

 

30. Przeprowadzenie ankiety

Mimo, że nie będziesz wzbogacony, wykonując ankiety online, możesz uzyskać stały dochód, jeśli zarejestrujesz się w wielu witrynach. Ankiety te trwają ledwie w dowolnym momencie i zwykle mogą Cię kosztować około 150 USD. Niektóre z najpopularniejszych platform ankietowych to:

 

MySurveys

InboxDollars

Globalny rynek testowy

EarningStation

Harris Ankieta

 

31. Produkcja wideo

Istnieje wiele sposobów wykorzystania wideografii do stworzenia własnego biznesu domowego. Jest tak wiele osób, które chcą zostać gwiazdami YouTube, którzy nie mają umiejętności przesyłania wysokiej jakości, dobrze zredagowanych filmów. Inne oferowane usługi to:

 

Edycja vloga

Tworzenie teledysków

Voice-overs

Ogłoszenia

 

32. Konsultant ds. Zrównoważonego rozwoju

Firmy różnej wielkości starają się znaleźć nowości, dzięki którym mogą przyczynić się do ochrony środowiska, wdrażając bardziej ekologiczne praktyki. Niestety, wiele bardziej ekologicznych dostępnych obecnie opcji jest również znacznie droższych, więc właściciele firm potrzebują kogoś takiego jak ty, który może doradzić im, w jaki sposób mogą zmienić swój proces, nie tracąc przy tym zysków.

33. Przedstawiciel Call Center

Więcej firm szuka zatrudnić przedstawicieli call center, którzy są chętni do pracy z domu w sprawach związanych z obsługą klienta. Wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć to komputer i linia telefoniczna. Oprócz tego, że możesz zarobić dobrą podstawową pensję, nie będziesz miał żadnych kosztów dojazdów do pracy i możesz zaoszczędzić pieniądze, gotując posiłki w domu.

34. Bezpośredni przedstawiciel handlowy

Termin „sprzedaż od drzwi do drzwi” często zniechęca ludzi, ponieważ wszystko, co widzą, codziennie uderza drzwiami w ich twarze. Powiedział, że pracując dla firm takich jak Avon, Mary Kay i Tupperware w odpowiednich obszarach, możesz zorganizować bardzo cywilizowane imprezy w swoim domu, co pozwoli ci zarabiać pieniądze podczas poznawania nowych ludzi.

35. Planowanie podróży

Dzięki wszystkim platformom rezerwacji dostępnym online dzisiaj, każdy może zarezerwować wakacje w zaciszu własnego domu. Ale z tak wieloma różnymi czynnikami, które można porównywać, może być przytłaczająca. Niektóre z nich obejmują:

 

Loty

Auta do wynajęcia

Hotele

Restauracje

Wycieczki

Zajęcia

 

Jeśli masz silne umiejętności organizacyjne i talent do znalezienia dobrej oferty, możesz zaoferować te usługi innym, którzy mają mniej czasu na swoje ręce. Znajdź oferty dla swoich klientów i dodaj dopłatę do swoich usług.

 

Powiązane: 11 strategii na rzecz bardziej efektywnych podróży służbowych

Możesz również polubić

Dodaj komentarz