75 pomysłów dla firm, które możesz uruchomić tanio lub bezpłatne #4

36. Online Custom Tailoring

Ludzie coraz bardziej sumiennie patrzą na sposób, w jaki wyglądają, a wraz z nimi potrzeba odzieży na miarę. Jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich, a biznesmeni i kobiety, w szczególności, chcą wyglądać, kiedy wchodzą do biura każdego dnia. Niestandardowy przemysł odzieżowy jest nadal stosunkowo niewykorzystany, więc rozpoczęcie działalności gospodarczej oferuje obecnie znaczny potencjał wzrostu w przyszłości. Oprócz dostarczania swoich sztuk bezpośrednio do swoich domów, możesz zaoferować dostosowanie:

 

Tkanina

Wzory

Rozmiar

Dopasowywanie

Szwy

Podszewka

 

37. Handel walutami

Internetowy handel walutami jest łatwiejszy niż kiedykolwiek dzięki liczbie samouczków wideo, kursów internetowych i aplikacji, które oferują szczegółowe instrukcje, jak zostać handlowcem w walucie. Wszystko czego potrzebujesz to:

 

Umiejętności techniczne

Podstawowe umiejętności analityczne

Mała ilość przepływów pieniężnych

Telefon, tablet lub komputer

 

38. Usługi telemarketingowe

 

Coraz więcej firm outsourcinguje swoje działania marketingowe, a telemarketing jest jednym z nich. Jako niezależny telemarketer pracujący w domu, będziesz ustalać spotkania z klientami i tworzyć ciepłe kontakty dla firm. Kwota, którą naliczasz, będzie zależeć od wielkości firmy, dla której pracujesz, oraz od projektu, który chcesz przeznaczyć.

 

Powiązane: Instrukcje: Używanie chatbotów jako narzędzia do obsługi klienta

39. Usługi skierowania

Czy jesteś osobą, do której zadzwonią wszyscy twoi przyjaciele i rodzina, gdy próbują znaleźć dobrą restaurację, prawnika, montera dywanu lub ogrodnika? Jeśli tak jest i kochasz odnoszenie ich do wszystkich pięknych firm, które znasz w swojej okolicy, możesz założyć firmę właśnie taką. Będziesz mógł pracować z osobami i firmami, pomagając klientom znaleźć to, czego szukają, a firmy zyskują więcej klientów. Aby rozpocząć, musisz:

 

Zbierz listę firm, które chcesz na swoich listach polecających

Sprzedaj im korzyści z bycia na twojej liście

Umieść reklamy online i na żółtych stronach, aby pozyskać klientów

 

40. Planowanie wydarzeń i projektów

 

Planowanie wydarzeń i projektów może odbywać się zdalnie, ale dzięki praktycznemu podejściu i oferowaniu usług w Twojej okolicy będzie korzystniejsze zarówno pod względem kontroli jakości, jak i pod względem finansowym. Możesz rozpocząć tę działalność od wygody swojego domu i spotkać się z klientami w restauracjach, kawiarniach lub w ich biurze lub domu.

 

41. Fotografia zawodowa

Niezależnie od tego, czy jest to ślub, rodzinne wydarzenie, czy też materiały marketingowe firmy, ludzie płacą dobre pieniądze za profesjonalną fotografię. Jeśli nie masz ochoty zapisywać się na kurs online, jedyną inwestycją pieniężną, którą musisz wykonać, jest kamera. Ustal swoją dzienną opłatę i pamiętaj, aby pamiętać o swoich kosztach podróży.

42. Korepetycje

Pracowałeś wcześniej jako nauczyciel? Czy umiesz posługiwać się drugim językiem? Czy uczyłeś się matematyki, przedmiotów ścisłych lub innych przedmiotów? Jeśli tak, możesz uczyć dorosłych i dzieci, pod warunkiem, że masz odpowiednią dokumentację ze względu na ochronę dziecka. Koszt instalacji będzie bardzo niewielki, a Ty możesz oferować swoje usługi w domach ludzi.

43. Trener komputerowy

Jest wielu seniorów, którzy chcą nauczyć się korzystać z komputerów i Internetu, co oznacza, że ​​jeśli jesteś biegły zarówno na komputerach Mac, jak i PC, możesz zaoferować swoje usługi w sąsiedztwie. Ostrzegaj, większość nie będzie tak pasjonowała się komputerami jak ty, więc będą chcieli nauczyć się podstaw, takich jak wysyłanie wiadomości e-mail i korzystanie z przeglądarki internetowej.

44. Zarządca nieruchomości

Jako menedżer nieruchomości będziesz odpowiedzialny za zapewnienie płynności działania swoich klientów. Będziesz także głównym kontaktem dla najemców i będziesz odpowiedzialny za upewnienie się, że nieruchomości, którymi zarządzasz, są bezpieczne i dobrze utrzymane.

45. Inspektor do spraw wewnętrznych

 

Ta praca może brzmieć tak, jakby była to tylko kwestia rozglądania się po domach ludzi, ale tak naprawdę wymaga wysokiego poziomu wiedzy. Będziesz musiał poznać nowe produkty, które nieustannie pojawiają się na rynku i być na bieżąco z wszelkimi zmieniającymi się przepisami. Nawiązywanie kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z lokalnymi pośrednikami w obrocie nieruchomościami daje największą szansę na sukces, ponieważ będą oni polecać Twoje usługi innym osobom w Twojej okolicy.

 

Powiązane: Potrzebujesz pomysłu na biznes? Oto 55

46. ​​Usługi kurierskie

Być może myślisz, że „do tego służy poczta”, ale w rzeczywistości firmy w zatłoczonych miejscach często korzystają z usług lokalnych firm kurierskich, ponieważ oferują one bardziej elastyczne czasy odbioru i nadania. Ze względu na oferowane przez Ciebie usługi możesz także obciążać więcej.

47. Life Coaching lub Mentoring

Jeśli masz udokumentowane osiągnięcia w danej dziedzinie, możesz udowodnić, że osiągnąłeś sukces lub wyszkoliłeś się w sprawach umysłu, coaching życia lub mentoring może być dla ciebie. Ludzie, szczególnie niedługo będący przedsiębiorcami, szukają wskazówek poprzez mentorów i trenerów życia. Możesz skonfigurować swoje usługi w zaciszu własnego domu bez inwestycji pieniężnych.

48. Terapeuta masażu

Licencjonowanie, aby stać się masażystą różni się w zależności od stanu, w którym mieszkasz, ale jeśli masz pasję do działań związanych ze zdrowiem, możesz wziąć kurs masażystki i założyć kliniki w zaciszu własnego domu. Po ukończeniu kursu i uzyskaniu licencji będziesz musiał zainwestować w łóżko do masażu, a także odpowiednie oleje i produkty do masażu.

49. Osobisty trener

 

Masz ochotę być fanatykiem fitness? Dlaczego więc nie skierować tej energii na kurs, w którym również uwzględniono odżywianie i anatomię ciała? Dzięki temu możesz trenować nowicjuszy w zaciszu własnego domu lub w lokalnej siłowni.

 

Powiązane: Ten przedsiębiorca mieszka na zapleczu siłowni podczas budowania swojej firmy

50. Osobisty szef kuchni

Jako osobisty szef kuchni będziesz spędzał dni na gotowaniu dla osób, które nie mają czasu, aby to zrobić samodzielnie, ale mają pieniądze, aby zapłacić komuś, aby zrobił to za nich. Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, przygotuj plany posiłków odpowiadające różnym wymaganiom dietetycznym, takie jak:

 

Posiłki bezglutenowe, bezlaktozowe lub bez jajek

Dania wegańskie i wegetariańskie

Posiłki dla osób z chorobami, na przykład celiakią

 

Możesz również polubić

Dodaj komentarz