Potrzebujesz pomysłu na biznes? Oto 55 #1

Dzisiaj dziesiątki tysięcy ludzi rozważają rozpoczęcie działalności w domu i nie bez powodu. Przeciętnie ludzie mogą spodziewać się dwóch i trzech etapów kariery zawodowej. Osoby opuszczające jedną karierę często myślą o tym, że ich druga lub trzecia zmiana w karierze jest w ich własnym domu. Ludzie, którzy byli częścią tradycyjnej siły roboczej od dziewiątej do piątej i są na skraju przejścia na emeryturę z tego życia, zastanawiają się, co dalej. Dobra wiadomość: założenie firmy domowej jest w zasięgu prawie każdego, kto chce podjąć ryzyko i ciężko pracować.

1500 $ lub mniej, aby rozpocząć

 

1. KSIĘGOWY

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Utwórz ulotkę opisującą twoje usługi. Zanim to zrobisz, musisz wiedzieć, jakie będą te usługi. Czy chcesz po prostu zrobić księgowość dla małej firmy? Bardziej zaangażowany poziom rachunkowości byłby faktycznie pracujący w bilansie, rachunku zysków i strat i innych sprawozdaniach finansowych miesięcznie, kwartalnie i / lub rocznie, w zależności od potrzeb firmy. Inne specjalizacje mogą obejmować rachunkowość podatkową, ogromny obszar potencjalnej pracy. Firmy serwisowe, takie jak Due.com, pomagały freelancerom przy płatnościach. Wielu właścicieli nie ma nic przeciwko prowadzeniu dziennych zapisów księgowych, ale woli uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie podatków.

 

2. NAPRAWA ROWEROWA

 

W wielu częściach kraju biznes ten ma tendencję do sezonowości, ale można znaleźć na to różne sposoby. Wynajmij schowek i oferuj do przechowywania rowerów przez całą zimę po wykonaniu tuningu i wszelkich niezbędnych napraw. Jeśli chcesz zaspokoić najemników Lance Armstrong, możesz prowadzić interesy przez cały rok. Tych jeźdźców ścigają się przez śnieg, deszcz ze śniegiem i ciemność nocy. Niektórzy z nich pracują na własnych rowerach, ale wielu z nich nie, więc możesz zdobyć swój biznes przez cały rok. A jeśli zachowasz sobotnie godziny pracy, możesz być pewny, że przyjdzie grupa entuzjastów, którzy będą rozmawiać o wszystkim na rowerze.

 

3. CZYSZCZENIE ŁODZI

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Łodzie, które są wyciągane z wody na zimę, a nawet tylko do napraw w połowie sezonu będą potrzebowały wyczyścić kadłub. I w zależności od rodzaju łodzi, jest to dobry czas, aby dać duże sprzątanie wszystkim innym – pokładom, sypialnym, głowicy i ładowniom. Zacznij od zbliżania się do domów, które mają łódź na podwórku. Lub możesz sprzedać swoje usługi marinie, aby zlecić Ci wykonanie usługi czyszczenia łodzi dla klientów.

 

4. USŁUGA PLANU BIZNESOWEGO

Ma możliwości rozszerzenia

 

Oferuj biznesplan od zupy do orzechów, w tym badania rynku, opis planu biznesowego i sprawozdania finansowe. Zaplanuj opłatę wokół głównej, którą klient będzie chciał i zaoferuj innym usługi dodatkowe. Możesz przekazać klientom plik elektroniczny i pozwolić mu go odebrać, lub możesz przechowywać biznesplan w pliku i oferować usługę dostosowywania go w razie potrzeby. Przygotuj próbki planu biznesowego, aby pokazać klientom – i upewnij się, że zawierają własne!

 

5. PĘCHERZYK KOMINOWY

 

Nauka bycia kominiarzem może oznaczać jedynie praktykę z kimś już pracującym. Stając się ekspertem od komina, możesz połączyć działalność kominiarza z usługą inspekcji komina – co obejmuje więcej niż tylko to, czy komin wymaga czyszczenia, ale czy komin jest w dobrym stanie technicznym lub wymaga naprawy.

 

6. USŁUGA CZYSZCZENIA

 

Istnieje wiele kierunków, w których możesz wziąć tę firmę. Jeśli chcesz pracować w godzinach, kiedy nikt inny tego nie robi, możesz skupić się na klientach biurowych. Możesz skupić się na handlu detalicznym i utrzymać klientów w jednym lub dwóch blokach. Restauracje są w potrzebie codziennego gruntownego sprzątania i mogą być doskonałym źródłem stałych klientów. Być może bardziej zainteresowałbyś się czyszczeniem domu. Wiele razy z usługami sprzątania nie musisz wydawać dużo pieniędzy na reklamę lub marketing, ponieważ Twoi klienci będą otrzymywać wiadomości ustne.

 

Przeczytaj: Rozpocznij własną usługę czyszczenia przez Entrepreneur Press i Jacquelyn Lynn | Amazon | eBooks.com | Barnes & Noble

 

7. NAPRAWA KOMPUTERA

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Zapoznaj się z głównymi typami oprogramowania, których będą potrzebować użytkownicy systemu: edytorami tekstu, oprogramowaniem do obróbki zdjęć, scalaniem korespondencji seryjnej, arkuszem kalkulacyjnym, projektowaniem, a zwłaszcza oprogramowaniem zabezpieczającym. Zbadaj wszystkie komponenty – typy monitorów we wszystkich swoich odmianach; klawiatury od przewodowej po ergonomiczną do bezprzewodowej; typy myszy; a także elementy peryferyjne, takie jak drukarki i skanery. Zapoznaj się z wszystkimi dostawcami usług internetowych (ISP) dostępnymi w obszarze rynku, który planujesz objąć. Ustanowić siebie jako guru, który może zaspokoić potrzeby użytkownika komputera osobistego, małej firmy lub większej korporacji.

 

8. KONSULTANT

Ma możliwości rozszerzenia

 

Aby być konsultantem, musisz mieć doświadczenie w czymś, dzięki czemu możesz promować siebie jako doradcę innych, którzy chcą pracować w tym obszarze. Być może udało Ci się zarządzać kilkoma dużymi magazynami w swojej karierze w firmie farmaceutycznej, przez wiele lat zajmowałeś się marketingiem dla dużego producenta obuwia lub założyłeś sieć sklepów z artykułami kosmetycznymi lub restauracji na wynos. Możesz wykorzystać to doświadczenie, aby pomóc innym robić podobne rzeczy bez popełniania tych samych błędów, które popełniłeś po drodze.

 

9. SPACEROWANIE PSÓW

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Psi piechurzy biorą pooches za swoją codzienną konstytucję jeden lub więcej razy dziennie, indywidualnie lub w małych grupach. W niektórych miastach w Stanach Zjednoczonych, takich jak Nowy Jork, sam spacer z psem może być dynamicznie rozwijającym się biznesem. Ale w rzeczywistości piesi mogą częściej oferować dodatkowe usługi, w tym bawić się i karmić zwierzaki, przynosić gazety i pocztę oraz włączać i wyłączać światła

 

10. ASYSTENT EBAY

 

Czy w Twoim domu masz przedmioty, które możesz sprzedawać w serwisie eBay? Sprawdź swoją cenę wywoławczą i zdecyduj, czy chcesz ją wystawić na aukcję, czy umieścić w swoim sklepie eBay. Następnie zdecyduj, czy chcesz uzyskać minimalną stawkę i jak długo ma trwać aukcja. Będziesz chciał założyć konto PayPal, które będzie używane do transakcji. Witryna eBay zawiera wszystkie informacje niezbędne do rozpoczęcia pracy z firmą eBay. Chatbots oferują twórcze nowe sposoby, aby pomóc firmom z tymi funkcjami.

 

Od redakcji do organizatora gospodarstwa domowego

Możesz również polubić

Dodaj komentarz