Potrzebujesz pomysłu na biznes? Oto 55 #4

30. KONSULTANT ENERGII SŁONECZNEJ

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

Ma możliwości rozszerzenia

 

Jako konsultant ds. Energii słonecznej możesz zasadniczo przeprowadzić inspekcję w domu i dać klientom raport na temat ich opcji słonecznych dla konkretnego domu i miejsca. Może to być od pełnoprawnych ogólnych instalacji słonecznych, które generują energię elektryczną do prostego oświetlenia przejść słonecznych. Możesz zacząć od pracy w firmie produkującej produkty solarne, aby zdobyć wiedzę w dziedzinie energii słonecznej. Jednak aby być konsultantem, najlepiej jest nie być powiązanym z żadną firmą lub produktem i być w stanie polecać produkty i opcje w dziedzinie energii słonecznej.

 

31. PODATEK OD PODATKÓW

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Większość franszyz przygotowujących podatki oferuje kursy, seminaria i szkolenia, aby przygotować Cię do pracy dla nich. Dowiesz się dużo o przygotowaniach podatkowych, pracując dla nich, zanim pójdziesz sam. Istnieje wiele wsparcia edukacyjnego, aby nauczyć się przygotowania podatkowego i wszystkich jego zawiłości. Jest wiele osób i firm, które chcą wydać kilkaset dolarów rocznie, aby ktoś inny przygotował podatki i czuwał nad ulgami podatkowymi lub obciążeniami podatkowymi w ich imieniu.

 

32. TAXIDERMIST

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Dzisiejszy świat taksydermii nie dotyczy wyłącznie zachowania prawdziwych okazów. Taksidermia odnosi się również do odtworzenia okazu przy użyciu całkowicie sztucznych materiałów. Szkoły taksidermy, w których możesz się uczyć handlu, znajdują się niemal w całym kraju, zazwyczaj jako kursy przez kilka tygodni specjalizujące się w określonych poziomach wiedzy, od poziomu początkującego do poziomu magisterskiego. Podobnie jak w przypadku każdego przedsiębiorstwa, istnieją konwencje dotyczące taksydermii, w których można wziąć udział i poznać najnowsze techniki i materiały.

 

33. TAPICERKA

 

Jeśli masz talent do szycia, naprawa tapicerki może być dla Ciebie idealnym biznesem. Jednym z najlepszych sposobów nauki tapicerowania jest wyrzucenie mebli tapicerowanych i rozpoczęcie ich rozrywania. Dostępnych jest wiele książek i kilka filmów, które pomogą ci w nauce tego handlu. Często meble gotowe do tapicerowania będą również wymagały napraw. Miej listę dostępnych osób zajmujących się naprawą mebli, które możesz polecić swoim klientom. Możesz też wziąć udział w warsztacie, zlecić naprawę osobom, z którymi pracujesz, i wykonać to za Ciebie, a także dodać do ogólnych kosztów. Możesz także nauczyć się wykonywać tę pracę, w szczególności drobne naprawy.

 

34. UŻYWANE SPRZEDAŻ KSIĄŻKI

 

Niemal każdy ma kilka pudeł z książkami ukrytymi gdzieś w domu. Dlaczego nie zrobić z nich biznesu? Aby pozyskać klientów – szczególnie stałych klientów – będziesz musiał mieć regularne godziny pracy. Stwórz swój sklep znany z czegoś – konkretnej kategorii (lub dwóch) książek, posiadających pierwsze wydania na sprzedaż, wszystkie książki w miękkiej okładce za dolara i wszystkie twarde okładki za dwa dolary i / lub program wymiany. Mapy, ilustracje, pocztówki, kartki z życzeniami i czasopisma to dobry sposób na włączenie się do Twojego sklepu.

 

35. PLANER ŚLUBNY

 

Będziesz musiał być na bieżąco z trendami i modami weselnymi, stylizacjami strojów, trendami kolorystycznymi – prawie wszystko pod słońcem! Zaoferuj swoim klientom menu usług ala carte, od pomocy przy wyborze kwiatów, sukni ślubnej i sukienkach druhny po wybranie lokalu i zatrudnienie zakładu żywienia. Zanim otworzysz firmę, weź zakupy we wszystkich sklepach ślubnych, a nawet udawaj, że jesteś przyszłą narzeczoną, aby zobaczyć, jakie rodzaje usług oferuje sklep z sukniami ślubnymi i jak traktują potencjalnych klientów. Musisz znać każdy szczegół biznesu, aby uzyskać dokładne wrażenie, że jesteś osobą, która wybiera się do ślubu.

 

36. NAPRAWA APLIKACJI

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Każde gospodarstwo domowe ma wiele urządzeń, dużych i małych. Możesz pracować samodzielnie lub na umowę ze sklepami z artykułami, aby pokryć swoje zgłoszenia serwisowe gwarancyjne – lub, co najlepsze, możesz wykonać niektóre z nich. Planuj powolny rozwój i buduj bazę klientów na podstawie rekomendacji i rekomendacji opartych na dobrze wykonanej pracy. Zastanów się nad budowaniem relacji z kontrahentami, aby być bezpośrednią osobą do instalacji urządzeń w nowo budowanych domach.

 

37. SZKOLENIE KOMPUTEROWE

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

Ma możliwości rozszerzenia

 

Jeśli jesteś biegły zarówno na komputerach Macintosh, jak i na PC, powinieneś zaoferować szkolenie na obu typach komputerów. Prawdopodobnie możesz zarabiać na życie pomagając seniorom nauczyć się, jak korzystać z Internetu i poczty elektronicznej, aby pozostać w kontakcie z bliskimi, którzy obecnie są powszechnie rozproszeni po całym kraju. Err po stronie ostrożności w tym biznesie. Ludzie nie chcą znać wszystkich szczegółów dotyczących działania komputera. Jeśli przeładujesz je informacjami od samego początku, tłumacząc bity, bajty i megapiksele, pozostaną one na papierze i ołówku na zawsze.

 

38. WYDAWNICTWO NA PULPIT

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Możesz używać oprogramowania do publikowania na komputerach stacjonarnych do tworzenia biuletynów, czasopism, książek, a nawet materiałów marketingowych. Możesz utworzyć zawartość dla swoich publikacji na pulpicie lub możesz zapłacić autorowi za stworzenie zawartości dla ciebie. Możesz też reklamować usługi publikowania na komputerach stacjonarnych, aby projektować i tworzyć biuletyny i książki dla innych z ich treścią.

 

39. INSTALACJE OGRODOWE

 

Ogrodzenia są wszędzie. I nie trwają wiecznie, więc muszą zostać naprawione i zastąpione pewną częstotliwością. Najbardziej powszechnym materiałem do ogrodzenia jest drewno. Jednakże, winyl stał się popularnym wyborem ogrodzenia ze względu na jego długowieczność i względną wolność od konserwacji. Kutego żelaza jest innym powszechnym ogrodzenia, zwłaszcza w środowisku miejskim. Możesz mieć zabawne zakupy na zabytkowe ogrodzenia z kutego żelaza na stoczniach ratunkowych.

 

40. PROJEKTANT GRAFICZNY FREELANCE

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Pomimo rozprzestrzeniania się Internetu, media drukowane pozostaną w najbliższej przyszłości! Ulotki, biuletyny, czasopisma, arkusze informacyjne, listy i reklamy to tylko niektóre z rodzajów mediów drukowanych, które można wynająć dla freelancerów biznesowych. Strony internetowe i reklama internetowa również wymagają usług projektowania graficznego. Nawet jeśli twoja ekspertyza jest tylko w designie, oferuj prace potencjalnym klientom, w tym tworzenie redakcji i drukowanie, a nawet wysyłanie końcowego dzieła. Możesz ustawić regularnych freelancerów dla tych części pracy, których nie możesz wykonać.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz