Potrzebujesz pomysłu na biznes? Oto 55 #3

20. ORGANIZATOR GOSPODARSTWA DOMOWEGO

Ma możliwości rozszerzenia

 

Możesz wybrać organizację pracy lub przyjść do domu i skonsultować się z właścicielami domów, aby lepiej zorganizować. Mieć portfolio różnych scenariuszy organizacyjnych w różnych pokojach w domu i porozmawiać z właścicielem domu na temat stylu, który lubi. Utwórz listy kontrolne i kwestionariusze, aby zrozumieć, w jaki sposób rodzina korzysta z domu. Czy dzieci są bardzo zajęci zajęciami po szkole? A może zwykle wracają do domu po szkole i chcą mieć dostęp do swoich zabawek? Czy dzielą pokoje? Wszystkie te rzeczy pomogą ci dostosować plan organizacyjny i stać się bohaterem rodzinnym.

Od importu / eksportu do energii słonecznej

 

21. SPECJALISTA IMPORTU / EKSPORTU

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Jeśli nie masz doświadczenia zawodowego z importowaniem i / lub eksportowaniem, będziesz miał dłuższą krzywą uczenia się. Możesz zacząć od nauki podstaw i organizowania sesji edukacyjnych, aby uczyć innych, co powinni wiedzieć, aby zacząć importować / eksportować. Samo to prawdopodobnie zapewniłoby ci twoją pierwszą parę klientów. Jeśli będziesz kontynuować seminaria edukacyjne i rozszerzysz swój zasięg poza najbliższy region, możesz szybko stworzyć wystarczającą i stałą bazę klientów, ale uważaj, aby nie wyprzedzić swojej krzywej uczenia się!

 

22. DEKORATOR WNĘTRZ

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Sprzedaj swoje talenty wykonawcom budowlanym. Osoby kupujące nowe domy często mogą być przytłoczone wyborami i możliwościami dekorowania domu. Zaprojektuj ankiety dla każdego ważnego elementu i każdego ważnego pokoju w domu. Dowiedz się, jak właściciel domu będzie korzystał z domu – czy są dzieci? Zwierzęta domowe? Czy kobieta w domu nosi wysokie obcasy? Czy mieszkańcy domu zaniedbują usunięcie obuwia? Jak korzystać z każdego pokoju? Gdzie najlepiej może być oświetlenie zadaniowe i oświetlenie otoczenia?

 

23. WYKONANIE BIŻUTERII

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Istnieje wiele różnych sposobów wejścia w bizuterię jubilerską i wiele różnych rodzajów materiałów, z którymi możesz pracować. Praca w metalu będzie prawdopodobnie wymagać najbardziej w zakresie konkretnych narzędzi. Musisz być w stanie ogrzać metal, aby nim manipulować, a do cięcia i grawerowania potrzebne są narzędzia do obróbki metalu. Ale istnieje wiele innych materiałów, z którymi możesz pracować, tworząc biżuterię – szkło, plastik, koraliki, pióra, a nawet drewno – żeby wymienić tylko kilka.

 

24. MARKETING COPY WRITER

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Jeśli możesz napisać kopię, która zachęci ludzi do zakupu tego, co Twój klient musi sprzedać, możesz zarobić na tym biznesie. Jeśli nie jesteś bardzo doświadczony w pracy w dziedzinie copywriting, weź kurs. W szkołach i na wyższych uczelniach prowadzone są kursy i lekcje online, dzięki którym można zdobyć wiedzę na temat pisania broszur, katalogów, reklam i oczywiście kopii marketingowych w Internecie.

 

25. NAGRODA PUBLICZNA / SPRAWIEDLIWOŚĆ POKOJU

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

W większości stanów w USA notariusz jest urzędnikiem państwowym, który jest upoważniony do zeznawania i potwierdzania legalności określonych dokumentów poprzez podpisanie i pieczętowanie pieczęci. Większość stanów wymaga zdania egzaminu i sprawdzenia przeszłości. Obowiązuje bardzo niewiele, aby zostać notariuszem, a dochód z pracy notariusza jest znikomy. Sprawiedliwość pokoju zazwyczaj wykonuje ceremonie zaślubin. Państwa mają różne zasady i procedury dotyczące stania się JP i świadczenia usług. Zostanie JP i / lub notariuszem nie kosztuje dużo pieniędzy. I to nie jest wielkie przedsięwzięcie zarabiania pieniędzy! Wiele stanów określa opłaty, które można pobierać za usługi JP. JP-y mogą dodawać dodatkowe opłaty, a często nawet takie, w tym stawki za podróże i stawki godzinowe za dodatkowe spotkania, takie jak próby, inne czasy przygotowawcze i wszelkie specjalne życzenia.

 

26. KONFERENCJA OSOBISTA

 

Ta firma jest dla kogoś, kto jest wyjątkowo skuteczny i ma zdolność do robienia rzeczy. Osoby, które zatrudnią Cię, będą oczekiwać rzeczy, kiedy będą ich potrzebować, a Ty będziesz w stanie dotrzeć nie tylko do tego, czego pragną, ale także do osobistego dotyku i uśmiechu na twarzy. Najprawdopodobniej klientami usług osobistego konsjerża są najwyższej kadry kierowniczej, którzy znajdują się w biurze przed godziną 7 rano i spędzają większość nocy do godziny 21, pozostawiając im bardzo mało czasu na zrobienie tych wszystkich rzeczy, które często muszą być wykonane w tych godzinach. .

 

27. OSOBISTY TRENER

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Reklamuj swoje usługi w miejscach, do których wszyscy trafiają, takich jak restauracje i sklepy spożywcze. Posiadanie strony internetowej to dobry pomysł – ludzie chcą prywatności w podejmowaniu decyzji, jeśli chodzi o dopasowanie. Mogą przejść do Twojej witryny i ustalić, czy Twoje podejście do szkolenia osobistego jest podejściem, które będzie dla nich skuteczne. Ważne jest podkreślenie aspektu bezpieczeństwa korzystania z osobistego trenera. Możesz pomóc klientom w uzyskaniu odpowiedniego dopasowania i uniknąć obrażeń.

 

28. ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

 

Twoim zadaniem, w przypadku wynajmu jednostek, będzie upewnienie się, że nieruchomość działa płynnie. W przypadku nieruchomości sezonowych najprawdopodobniej poświęcisz czas na zarządzanie, upewniając się, że nieruchomość jest gotowa do sezonowych wizyt i dobrze utrzymana, gdy nikogo nie ma w pobliżu. Jeśli właściciele wyjeżdżają na zimę przez sześć tygodni, zarządca nieruchomości dokonuje regularnych kontroli nieruchomości. Będziesz numerem kontaktowym, jeśli operator systemu bezpieczeństwa musi skontaktować się z kimś w sprawie naruszenia bezpieczeństwa.

 

29. MAŁA NAPRAWA SILNIKA

Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

 

Większość college’ów społecznościowych oferuje pewien poziom kursów naprawy silnika. Innym sposobem nauki jest podjęcie pracy w niepełnym wymiarze czasu w warsztacie naprawczym lub wypożyczalni, w której można się uczyć w pracy, chociaż chcesz być otwarty na temat swoich planów. Powinieneś być przygotowany do pracy na kosiarkach do trawy z napędem, kosiarkach do trawy, generatorach, narzędziach ogrodniczych, takich jak glebogryzarki i obrzynaki, piły łańcuchowe, rębarki i odśnieżarki. Musisz zdecydować, czy chcesz podjąć większe prace, takie jak ciągniki, skutery śnieżne i pojazdy terenowe; przestrzeń może być waszym decydentem.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz