75 pomysłów dla firm, które możesz uruchomić tanio lub bezpłatne #6

63. Personal Driver lub Taxi Services

Jest to szczególnie łatwe zadanie, jeśli mieszkasz w mieście, ponieważ wielu biznesmenów i kobiet woli kierować się do pracy iz pracy, aby dzwonić, planować spotkania i ogólnie pracować nad aspektami operacyjnymi ich firm. w tym czasie. Z drugiej strony, jeśli szukasz firmy, która bardziej przypomina taksówkę, dlaczego nie zostać kierowcą Uber? Aby zostać sterownikiem Uber, potrzebujesz:

 

Przyzwoity samochód

Czysty zapis jazdy

Smartphone

Aby mieć ukończone 21 lat

Co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

Sprawdzanie w tle

 

Niektóre z głównych zalet bycia sterownikiem Uber to:

 

Możesz stworzyć swój własny harmonogram

Nie masz prawdziwego szefa

Będziesz regularnie korzystać z „podwyżek cen”

Codziennie spotykasz nowych ludzi

 

64. Usługi fryzjerskie lub usługi artysty makijażu

Jeśli pracowałeś w salonie przed lub po prostu wiesz, jak wyciąć włosy, ale nie masz kapitału na otwarcie własnego biznesu, możesz zacząć od domu. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że spełniasz wszystkie wymagania twojego państwa dotyczące otwarcia salonu w twoim domu. To powiedziawszy, kiedy już się uruchomisz, możesz zarobić od 22.500 $ i więcej. Możesz również zaoferować inne zabiegi kosmetyczne, takie jak:

 

Farbowanie włosów

Przedłużanie włosów

Manicure i pedicure

Makijaż

Masaże

 

65. Projektant wnętrz

Zarówno właściciele domów, jak i właściciele firm szukają aranżacji wnętrz i usług dekoratorskich, aby urzeczywistnić wizję ich przestrzeni. Posiadanie dyplomu lub certyfikatu pomoże ci zrozumieć różne funkcje domu lub biura, ale nie jest to prawnie wymagane w większości miejsc. Będziesz w stanie wykonać większość swoich badań w zaciszu własnego domu, ale będziesz musiał poznać swojego klienta, aby zrozumieć, w jaki sposób chcą wykorzystać przestrzeń. Rozważ zadawanie pytań takich jak:

 

Czy jest to dla dorosłych, dzieci, czy obu?

Czy przestrzeń musi być przyjazna dla zwierząt?

Jaki jest cel tego pokoju?

 

66. Przewodnik turystyczny

Wielu turystów lubi odwiedzać nowe miejsca z przewodnikiem. Pozwala im zadawać wszystkie pytania, które chcą, i uzyskać rzeczywistą lokalną atmosferę miejsca, które odwiedzają. Jeśli znasz swoje miasto jak własną kieszeń, dlaczego nie pobierać opłat za wycieczki? Możesz tworzyć pakiety zawierające:

 

Piesze wycieczki

Taksówki do iz ich hoteli

Śniadanie, obiad lub kolacja w lokalnej restauracji

 

67. Bridal Concierge

 

Branża weselna to taka, która najprawdopodobniej będzie żyła wiecznie. To ma być szczególny dzień dla pary, ale często staje się uciążliwym zadaniem ze względu na planowanie, jakie mu towarzyszy. Ponieważ jest prawie niemożliwe, aby panny młode i panowie młodzi mogli cieszyć się planowaniem ślubu, często płacą profesjonalistom za to, że robią to za nich. Jeśli masz silne zdolności organizacyjne, jesteś komunikatywny, zwracaj uwagę na drobne szczegóły i kochaj wesela, to możesz założyć sklep w zaciszu własnego domu. Aby rozpocząć i zbudować portfolio, zaoferuj swoje usługi znajomemu lub członkowi rodziny. Stamtąd możesz rozpocząć pobieranie innych klientów.

 

Powiązane: Czego możesz się nauczyć o e-commerce od używanych sukien ślubnych

68. Dom i zwierzę domowe

Ludzie, którzy wyjeżdżają na wakacje, często martwią się, czy wrócą do nienaruszonego domu, zwłaszcza jeśli mają zwierzęta. Ten rodzaj działalności wymaga jedynie niewielkiej inwestycji monetarnej. Zacznij od podejścia:

 

Przyjaciele

Członkowie rodziny

Sąsiedzi

 

W miarę, jak Twój dom i firma zajmująca się produkcją artykułów pierwszej potrzeby zacznie działać, pomyśl o marketingu w swojej lokalnej społeczności poprzez:

 

Projektowanie wizytówek

Uruchomienie strony internetowej

Wiszące ulotki w Twojej okolicy

Reklama na żółtych stronach

 

69. Senior Home Companion

Średnia długość życia staje się późniejsza i obecnie w Stanach Zjednoczonych jest ponad 45 milionów osób, które ukończyły 65 lat. Wraz z wiekiem ludzie potrzebują więcej pomocy w codziennych czynnościach i mogą docenić pewne towarzystwo.

70. Usługi naprawy elektroniki

XXI wiek doprowadził większość ludzi do posiadania co najmniej jednego urządzenia elektronicznego, jeśli nie wielokrotnego. Chociaż wielu ubezpiecza swoje produkty, większość nadal woli uzyskać szybką naprawę, zamiast wysyłać ją na długi czas przed jej odzyskaniem. Ten rodzaj działalności ma pole do ekspansji i możesz zaoferować naprawy:

 

Urządzenia

Komputery

Aparaty fotograficzne

Telefony

Głośniki i sprzęt muzyczny

Telewizory

Urządzenia do gier

 

71. Usługi tapicerowania

Jeśli jesteś dobry w swoich rękach i masz szczególną miłość do szycia, to dlaczego nie ćwiczyć jako tapicer? Istnieje kilka sposobów na naukę handlu tapicerskiego, w tym:

 

Kurs

Książki

Filmy instruktażowe YouTube

Ćwiczenie na starych meblach

 

Istnieje również znaczny potencjał ekspansji. Często ludzie potrzebujący usług tapicerskich również potrzebują naprawy swoich mebli, więc dlaczego nie nauczyć się naprawiać mebli? Możesz także połączyć siły z firmą, która naprawia i doda te koszty do końcowej faktury klienta.

72. Automatyczne naprawy

 

Możesz uruchomić warsztat samochodowy w zaciszu własnego domu, jeśli masz garaż i odpowiednie narzędzia. Z drugiej strony, jeśli nie masz miejsca na otwarcie firmy z domu, ale masz narzędzia, możesz otworzyć mobilny warsztat samochodowy, w którym podróżujesz do miejsca, w którym pojazd wymaga naprawy. Istnieje również możliwość założenia własnego sklepu z myjniami i detalami. Nie musisz mieć żadnych umiejętności mechanicznych, tylko dbałość o szczegóły i miłość do brudnych rąk. Jest to bardzo satysfakcjonująca firma, która może stać się niezwykle opłacalna dzięki odpowiedniej promocji.

 

Powiązane: Jak znaleźć odpowiedni talent techniczny (dla nie-technologicznego przedsiębiorcy)

73. Naprawa rowerów

Chociaż usługa naprawy rowerów może być sezonowa, istnieje możliwość skorzystania z wielu rynków, dzięki czemu można uzyskać dochód przez cały rok. Dla rowerzystów, którzy po prostu używają rowerów do pracy iz powrotem, oferują ogólne naprawy i być może miejsca do przechowywania w miesiącach zimowych. Jeśli chcesz przyciągnąć fanatyków jazdy na rowerze, możesz zaoferować całoroczne usługi naprawcze. Sobotni sklep w odpowiednim miejscu to idealny sposób na zebranie tłumu, który z pewnością spędza wiele godzin dyskutując o swojej wspólnej pasji.

74. Usługi planowania menu

Szef kuchni restauracji nie jest jedyną osobą, która ma wpływ na to, co się dzieje w menu. Wysokiej klasy restauracje często stają się niezdecydowane, jeśli chodzi o jedzenie, które chcą serwować, zwłaszcza w przypadku zmiany pór roku. Firma zajmująca się planowaniem menu jest bardzo tanim pomysłem, ale jest idealna dla tych, którzy uwielbiają pracować z jedzeniem bez bezpośredniego zaangażowania w przygotowanie lub obsługę. Wiele miejsc chce zatrudnić konsultanta do zaprojektowania sezonowych menu, aby odwiedzić lokalne restauracje i uświadomić im swój kulinarny zestaw umiejętności.

75. Domowe usługi opieki dziennej

Po pierwsze, na pewno będziesz potrzebować odpowiednich licencji i zezwoleń na rozpoczęcie działalności domowej w domu. To powiedziawszy, jeśli kochasz dzieci; pracowałem z nimi wcześniej; i mieć przyjaciół, sąsiadów lub rodzinę, którzy zabierają swoje małe dzieci do przedszkoli w czasie ich pracy, a następnie założenie własnego domu opieki może być bardzo opłacalne. Podczas uzyskiwania licencji musisz:

 

Zbadaj wymagania zgodnie z przepisami twojego stanu

Uzyskaj prawidłowe orientacje

Prześlij swoją aplikację

Weź udział w szkoleniu

Kup niezbędne ubezpieczenie

Poproś o sprawdzenie domu

 

Wreszcie…

 

Może wydawać się zniechęcające opuszczenie twojego 9 do 5 grindów i rozpoczęcie własnej działalności, ale robiąc to, dajesz sobie nowy poziom swobody podczas robienia czegoś, co zasila twoją pasję (s). Internet sprawił, że coraz bardziej możesz odświeżyć swój zestaw umiejętności, a nawet nauczyć się nowych, dzięki czemu możesz łatwo i tanio założyć firmę.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz